2.zápas    Gunners  1 : 1  SSKA

(0 : 0)

Branky: D.Dworok 1

As.: R. Dworok 1

Vzhledem k tomu, že šlo o první kolo a náš vůbec první zápas v soutěži, bylo to znát. Hned na začátku utkání jsme se dostali do několika dobých příležitostí , které jsme neproměnili a soupeř se snažil urputně bránit i za cenu nedovolených zákroků, kterých bylo za první poločas 5. I přesto, že vyložených šancí jsme měli v průběhu utkání více, soupeř taky dokázal zaútočit. Poločas tedy skončil 0:0.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. Ke změně stavu skóre došlo zhruba někdy mezi 8 a 9 minutou 2.poločasu, kdy soupeřův hráč byl s míčem u rohového prostoru, podle diváku na tribuně a také našich hráčů, kteří u toho byli, přešel míč již celým objemem čáru, naši hráči na malý moment přestali hráč, rozhodčí nechali hru pokračovat, toho využil soupeř a pohotově nahrál před branku svému spoluhráči, který zůstal osamocen před brankovým prostorem a svojí šanci proměnil. Stav 0:1 v náš neprospěch. Po obdržení této branky, jsme museli začít ještě více útočit. Mj. Radek obral o míč soupeře a šel zcela sám na branku, bohužel golman jehu střelu zkrotil až na brankové čáře. Po serii střel a kombinací, jsme se dočkali naší první branky v soutěži a po pěkné kombinaci v rohového prostoru hřiště přistřčil pohotově a velmi efektivně Radek míč Davidovi před branku, ten se nemýlil a míč uklidil do sítě střelou po zemi k tyči 1:1. Do konce utkání chyběli ještě zhruba 4 minuty. Utkání jsme chtěli rozhodnout, ale to už se nám bohužel nepodařilo. První utkání tedy skončilo remízou 1:1. Je třeba se zmínit, že rozhodčí utkání rozhodovali dost benevolentně a i přesto, že soupeř několikrát porušil pravidla při střídání i přes upozornění díváku se nic nedělo. Stejně tak při např. záměrném překažení rozehrání z autu, nedošlo k napomenutí. Za celé utkání jsme nehráli ani v početní převaze, ačkoliv se tak mohlo několikrát stát. Rozhodčí tedy nic moc, ale na to remízu každopádně nesvádíme :-).

3.zápas    Sporting  3 : 1  SSKA

4.zápas    Gunners  5 : 1  FC United

(4 : 0)

Branky: T.Friedl 2, R.Dworok 2, J.Valica 1

As.: T. Friedl 1. D. Dworok 1, R. Dworok 1, T.Chybidziura 1, D.Iliadis 1

Druhé utkání jsme již začali lépe a soupeře přitlačili hned od úvodu. Dařila se kombinace a po chvilce hry jsme už vedli 1:0, když se trefil Radek pěknou umístěnou ránou do pravého horního rohu branky. Po další chvilce přidal pohotově druhý gól Tibor a bylo to 2:0. Soupeř se během první půle téměř nedostal do hry a mám pocit, že snad ani neohrozil nějak výazněji naší branku. V průběhu první půle přidal ještě další branku Radek na 3:0 a potom po rychlém protiútoku a kombinaci po ose David, Denis skóroval do prázdné branky Valda na 4:0. Takovým výsledkem skončil první poločas. Druhý poločas se již odehrával v podstatě za rozhodnutého stavu. Přesto, že jsme si vytvořili spoustu příležitostí, podařilo se nám skórovat už pouze jednou Tiborem po pěkném uvolnění a střele. Za stavu 5:0 se dostal ke slovu také soupeř a po naši nepřesné rozehrávce ve středu hřiště se dostal k přečíslení a vsítil svojí jedinou branku v zápase. Libor si sice na míč sáhnul, ale už nedosáhnul. Chvilku po tom mohl ještě jednou korigovat za náš 6 faul, ale "minipenaltu" (která se kopala z trochu větší vzdálenosti než klasická) neproměnil. Stavem 5:1 už také utkání skončilo.

Opět se musím zmínit o rozhodčím, kdy opět pustil minimálně dvakrát špatné střídání. I přes naše upozornění, že je hráčů soupeře 5 se pousmál a odvětil, že už je to přece 3:0 a jde přece o 4.ligu. No chvilku jsme nevěřil svým uším, ale to je tak asi všechno co se dalo dělat. Mysleli jsme si, že pravidla platí pro všechny stejně a je jedno jestli jde o 4.ligu nebo 1., ale asi jsme se spletli.

(4 : 0)

Branky: T.Chybidziura 3, R.Dworok 2, T.Friedl 1, D.Dworok 1, J.Valica 1, Mich.Franiok 1

As.: R.Dworok 2, T.Dworok 2, D.Dworok 1, Mich.Franiok 1, D.Iliadis 1

neděle       19.12.2010    12:00-16.00     MFK-Kovona

1.zápas    Malaria Havířov  0 : 4   Kamenstav

2.zápas    FC United           3 : 4   SSKA

3.zápas    Malaria Havířov  5 : 1   FC United

4.zápas    Kamenstav         0 : 4   SSKA

5.zápas    Malaria Havířov  2 : 1   SSKA

6.zápas    Kamenstav         6 : 0  FC United