Formulář pro přidání nové příspěvku najdete na konci této stránky s diskuzi.
V případě, že chcete pouze reagovat na už vytvořený příspěvek, zvolte pouze "Odpovědět" u příspěvku na který chcete reagovat.

Diskusní téma: Diskuze

trening

michal | 07.05.2011

ve čtvrtek 12.5 přijdu na trening a domluvime se zatim zdar

turnaje

michal | 28.04.2011

chlopi mam pozvanky na 2turnaje do Ostravy a Jaroměř jedeme nebo jak?Dave dej třeba anketu at se to nějak vykuti a mužu poslat startovne 1050kč Jar. a 750kč Ostrava čim dřiv tim lip ja momentalně pořad nemužu na treningy tak se nezlobte Natalka je přednějši to snad každy z vas pochopi že ji Ctibi tak zatim zdarec

Re: turnaje

Dave | 04.05.2011

Ahoj, nevím kdo chce jet na turnaj,ale třeba Valdu,Denise,Libora,tebe,Marcela,Břeťu jsem neviděl na treninku řádově několik měsíců, což je dost smutné.Když třeba potkal Radek Valdu,tak říkal že přijde,stejně se na to vysral. Denis zase prý říkal,že neví že se trénuje,což mi přijde fakt směšná výmluva. Chápu, že máš nemocnou dceru a bydláš vv Třinci,to se dá pochopit..ale neříkej mi, že ukázat se jendou za čás by byl tak velký problém.Kdo chodí pravidelně jsou tito: Tibor,Radek,Tomáš,já :-),Martin (nepřijde pouze když je v práci). Zbytek je mrtvý. Už s námi chodí pravidelně hrát 4-5 jiných.Já to beru tak,že to chodíme hrát proto, protože nás to baví a když někdo pravidelně nechodí,tak to podle mě nebaví nebo to hrát nechce a nemá to dál takhle smysl. To je můj názor.Je smutné, že výsledky jsme za rok hrání měli pěkné a z dvou tréninku týdně jsme udělali jeden ténink týdně a i na ten někteří zmínění hází bobky. Já jsme se taky třeba stěhoval a nevím co všechno i tak, jsem si čas našel,kdybych nechtěl, taky někdy nepřijdu,ale rád si zaběhám a zahraju.Zase na druhou stranu ti co chodí už jsou cellkem dobře sehraní :-). Zdar David.

Re: Re: turnaje

Radek | 04.05.2011

Pěkně jsi to napsal, 100% souhlas :-)

Re: Re: turnaje

Tomáš D. | 04.05.2011

Jo dobře si to napsal, už mám taky nervy, že půlka mančaftu vůbec nechodí.

Re: Re: turnaje

Michal | 04.05.2011

Hele bracha řikal že už chodit nebude Břeta na to sere a mladi taky tak se třeba sejit a probrat to pro mě je duležite zdravi dcery bohužel pokud to nemužete pochopit tak se na to vyseru.Jak to bude lepši tak přijdu .Tot vše.

Re: turnaje

Radek | 05.05.2011

Jo na ten turnaj v Ostravě nás určitě přihlaš a na Jaroměři se musíme teprve domluvit.

treninky

Dave | 13.04.2011

Dobře na to píp..minule nás už bylo jenom 6 a z našeho týmu pouze já a Radek !!!!!!!!! Kdyby s námi nechodili jiní, tak ty treninky s klidem můžeme rozpustit.

Záznamy: 57 - 64 ze 521
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek