Formulář pro přidání nové příspěvku najdete na konci této stránky s diskuzi.
V případě, že chcete pouze reagovat na už vytvořený příspěvek, zvolte pouze "Odpovědět" u příspěvku na který chcete reagovat.

Diskusní téma: Diskuze

Re: turnajek,Domaslavice

Dave | 25.06.2011

Já bych to netvrdil,že jsme tomu moc nedali..chybělo malinko štěstíčka a mohli být klidně zase finále..:-)))

nový přírůstek už je v novinkách a v sekci letní sezóna 2011

Dave | 20.06.2011

Tak můžete kouknout...třeba i Zeco, aby neměl takovou nudu :-))))

Re: nový přírůstek už je v novinkách a v sekci letní turnaje 2011

zeco1 | 21.06.2011

Čus Dawe. Sice jsem nikde nenašel sekci " letní turnaje 2011" ,ale nicméně k informacím o vašem tažení na turnajku v Albrechticích jsem se dobelhal :o). Tak posílám velkou gratulaci za krásné druhé místo( ikdyž ke mě se doneslo, že jste to vyhráli). Nicméně jsem se krásně pobavil při čteni Tvého románu, ale beru to, asi si to psal jak si měl tak 3ku v žile :o). Ještě jednou gratulace k umístění a sorráč, že jsem nemohl jet s váma. Příště Ti to vynahradím. Čágos zeco1

Re: Re: nový přírůstek už je v novinkách a v sekci letní turnaje 2011

Dave | 21.06.2011

Ahoj chlope.díky za tvůj sloupek :-)...no víkend byl hodně náročný,takže tak....písmenka při psaní uskakovala všemi směry. :-)))..a nebuď puntičkář :-). No tak vynahradit nám to můžeš tak, že vypustíš ten turnaj v sobotu co teď máš a pojedeš s námi do Domaslavic :-).

Re: Re: Re: nový přírůstek už je v novinkách a v sekci letní turnaje 2011

zeco1 | 21.06.2011

Nemáš zač playere :-). Taky mi někdy utíkají písmenka, to víš, né pokaždé se dojde až na bednu :-). S těma Domaslavicema, jsme se už bavili, kdybychom neobhajovali tu Orlovou, tak bych jel s váma, nebo kdyby to bylo v neděli. Takže musíš dát jiný termín a jedu s váma.

Pro Libora

Dave | 16.06.2011

Ahoj Libore, potřebujeme vědět,jak jsi na tom..psal jsem ti sms,ale bez odezvy. letní turnaje začínají....Jinak připomínám, že je dneska opět trenink, ale od července čtvrtky prozatím končí, protože začínají školní prázdniny.

Re: Pro Libora

Libor | 16.06.2011

no dobre ale asi maš špatně opsane číslo :) nic mi nepřišlo, napiš mi ty datumy tu nebo mi zkus napsat ještě jednou ;) 737047342

Re: Re: Pro Libora

Dave | 17.06.2011

Mas pravdu,mel jsem spatne cislo.

Záznamy: 41 - 48 ze 521
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek