Přátelská utkání 2011

Datum:              Hriště                                   Týmy

7.8.2011   MFK - Kov.(hala-60 min.)     Gunners    12 : 8    SK Katim

(8 : 3)

Branky: D.Dworok 4, R.Dworok 3, Tomáš Friedl 2, Tibor Friedl 1, D.Jakubec 1, M.Feber 1

Utkání se vyvíjelo jednoznačně v náš prospěch od začátku až do konce. Po aktivním nástupu jsme za 15 minut hry vedli už 7:1 a potom si vedení udržovali až do konce. Zranění ze hry si bohužel odnesli dva hráči. David Jakubec si hned na začátku přivodil výron v kotníku. V průběhu hry odstoupil také náš brankář po střetu s obráncem.

Sestava:

Brankář - Libor Grobelný (po 40 minutách hry odstoupil kvůli zranění kotníku), Tomáš Dworok

Hráči do pole - David Dworok, Tibor Friedl, Radek Dworok, Tomáš Dworok, Martin Feber, David Jakubec (odstoupil kvůli zranění kotníku po 5 minutach hry), Tomáš Friedl

14.8.2011   MFK - Kov.(hala-60 min.) Gunners     5 : 5     SK Katim

(5 : 1)

Branky: M.Feber 2, R.Dworok 1, R.Malíř 1, M. Ristovský 1         -      M.Bartečko 1

Utkání začalo obdobně, jako minulý týden. Dobrý nástup a přesné rychlé kombinace a také individuální průniky opět dostali soupeře do "ouzkých":-) a první 30 minut bylo z naší strany povedených včetně hráče, který zaskakoval v brance za zraněného golmana :-). Skore zápasu už bylo 4:0, kdy se ke slovu dostal také tým Katimy a snížil na 4:1. Po půlhodině hry byl stav 5:1. Potom se hra více vyrovnala a možná trochu netakticky došlo ke změně na postu golmana a ke slovu se dostal také Katim, který pečlivě snižoval. V rozmezí 5 minut, kdy jsme si vzali v obraně "dovolenou" se povedlo soupeři snížit 3 rychlými a trochu i lacinými góly v řadě. Zatímco co snaživý soupěř snižoval, my jsme šance už nevyužívali a ke konci už rychle v 6 hráčích docházely síly. Před koncem se Katimy povedlo vyrovnat na konečných 5:5..

Sestava:

Brankář - D.Dworok (30 min.), M.Feber (30 min.)

Hráči do pole - Tibor Friedl, Radek Dworok, Martin Feber, Michal Ristovský, David Dworok, Radek Malíř

21.8.2011   MFK - Kov.(hala-60 min.)    Gunners      6 : 10    SK Katim

(4 : 4)

Branky:  R.Dworok 3, D.Dworok 1, Tibor Friedl 1, hráč Katim

Kvůli malé účasti našich hráčů s námi hráli popřípadě chytali dva hráči Katimy. Začátek byl solidní a opět jsme vedli cca 3:1, potom už se hra vyrovnala a bylo to dobrých 45 minut buď o gol nebo remíza cca do stavu 5:5. Posledních cca 10-15 minut jsme dostali několik  branek za sebou.