Odehráno 2.kolo 2.ligy KaFuLi 2013/2014 a naděleno pěkných 6 bodů pod stromeček :-)

22.12.2013 21:00

Dne 22.12 jsme jsme odehráli další tři zápasy 2.kola 2.ligy KaFuLi.

Hned na úvod jsme nečekaně klopýtli proti týmu SK Katim, který se nachází v těch nejspodnějších patrech tabulky. Přes převahu a snahu o vstřeleni úvodního gólu z několika vyložených šancí skončil první poločas 0:0. Na začátku druhého poločasu jsme na úvod obdrželi branku a už celkově se nám hra tolik nedařila. K tomu jsme přidali vlastence. Soupeř vytěžil z minima maximum a vyhrál 4:1.

Naštěstí jsme se další zápasy poučili z chyb a spravili si chuť velmi kvalitními výkony na tabulkově silnějších protivnících a to týmu LaCerveza, která si odnesla ze zápasu 8 branek aniž by nějakou vstřelila, kdy už v poločase byl zápas rozhodnutý.

V posledním zápase byl soupeřem SK Sartoris. Zde jsme po pěkných kombinačních akci vedli v poločase 2:0 a v druhé půly se snažili kontrolovat průběh hry a nakonec zalouženě vyhráli v poměru 3:1.