Celkové Pořadí turnaj Ostrava - TIPSPORT CUPU 2010.

29.07.2010 13:00

Celkové Pořadí   TIPSPORT CUPU 2010

V sobotu 17.7 2010 proběhl již 2.ročník největšího turnaje  malé kopané v Ostravě. Letos se turnaj opět zvětšil a to na úctyhodných 37 mužstev mužů a premíerově 5 ženských mužstev,která si to rozdala ve WOMEN CUPU. Po loňském názvu VELYTRENDUV POHÁR došlo letos  ke změně,náš turnaj našel nového sponzora a tím se stala firma TIPSPORT,která bude i nadále našim hlavním sponzorem turnaje v dalších letech. Letos tu byla 4mužstva ze Slovenska (KASTROL ŽILINA,GALACTICOS,BAD BOYS ŽILINA,COLSPEDIA) a z Polska mužstvo GLIWICE. Za velkého vedra bylo odehraných 8.skupin ze kterých dále postupovala 2.nejlepší mužstva do dalších vyřazovacích bojů.Tam už šlo o hodně a některé zápasy byly opravdu skvostné.Pod dohledem sudích v čele s p.WONKOU (někdejší asistent repre.futsalu) kteří to zvládli skvěle a i díky ním měl náš turnaj hladký průběh.Ve finále se dostala mužstva R.T.HUKVALDY a P.GLIWICE, finále bylo napínavé až do konce a rozhodla až poslední minuta utkáni! Pak už si to Hukvaldy nenechali utéct a jsou po zásluze vítězem 2.ročníku TIPSPORT CUPU 2010. Na třetím místě se umístilo sympatické mužstvo ze Slovenska COLSPEDIA,která porazila tým z Opavska HORNÍ LHOTU .Nejlepším střelcem se stal hráč z R.T.Hukvaldy RADEK ŠTEFEK který dal v 7 zápasech 10g. a nejlepším brankářem turnaje se stal MARTIN ROGOŇ z mužstva COLSPEDIA. Jako správna volba se ukázalo udělat i WOMEN CUP.Po prvé jsem měl tu možnost vidět holky v akci a musím říct,že mají můj obdiv a uznání .Přijelo k nám dívči mužstvo ze Studénky,pro které to vůbec byla první akce a jak nám řekla jejich trenérka,určitě jsou rády,že do toho šly a za rok je máme opět vítat v Proskovicích. Pak tu bylo dívči mužstvo z GLIWIC které mělo sice trochu problémy se k nám dostat,ale nakonec to dopadlo dobře.Šlo vidět,že hrajou už delši dobu spolu a to byl taky důvod že byly ve finále,kde je čekal soupeř z Havířova.Ve finále, ve kterém mužstvo z Gliwic dlouho vedlo,se pak děly věci.Do zápasu začali fandit fotbalisti ze Žiliny,mimochodem skvělá atmosféra a zápas nakonec vyhrálo dívči mužstvo TJ ČSAD HAVÍŘOV 3:1.Nejlepší hráčkou turnaje se stala právě hráčka Havířova Julie Šuralová,která ve finále opravdu hrála prim. Na 3 místě skončilo mužstvo z Bečvy,které porazilo Vítkovice. Po celou dobu turnaje bylo opravdu horko, takže k duhu přišel bazén, který měli všichni aktivní fotbalisti a fotbalistky zdarma. Jsme rádi,že u předáváni cen byl místostarosta městského obvodu Ostrava-Jih p.Lindovský.Celkově se našeho turnaje zůčastnilo 37mužstev cca 321fotbalistů a 5ženských mužstev cca 45fotbalistek. Děkujeme taky sponzorům, kterých si vážime a to firmám TIPSPORT,BAUER a MĚSTSKÉMU OBVODU OSTRAVA-JICH pod jehož záštitou se turnaj konal. Zvláštní poděkování ,patři taky p. MIŽÁKOVI za hřiště v Proskovicích a p.LÁĎOVI MATĚJOVI za bazén a občerstvení,obojí bylo na perfektní úrovni ! Děkuji pánove,radost s Vámi spolupracovat:-)To že byl turnaj přestěhovám,byla podle Vaších ohlasů správna volba a těší nás to.Proto ty turnaje děláme a dělat budeme. A na Vás všechny se opět těíme za rok 16.7.2011 v Proskovicích na 3 ročníku TIPSPORT CUPU a WOMEN CUPU.Za všechny pořadatelé,Vám přeji hezký zbytek prázdnin,dávejte na sebe pozor ať se za rok sejdeme:-)   Lukáš Wojciuch hl.pořadatel turnaje