Turnaj v Ostravě - Tipsport Cup

 

Dne 17.7.2010 jsme se zúčastnili dalšího turnaje v malé kopané a to Tipsport Cupu v Ostravě Proskovicích. Jednalo se o turnaj v příjemném prostředi na okraji Ostravy. Turnaje se účastnilo kolem cca 30 týmů.

 

Fotky z turnaje budou  umístěny opět ve fotogalerii

 

Pravidla : 

Hrálo se 4+1 na 2x10 minut a to na 3 hřištích v Ostravě Proskovicích a také ještě na dalších v Ostravě Zábřehu a to s travnatým povrchem.  Základnich  skupin bylo 6 z toho 4 byly 5 členné a 2 skupiny pouze 4 členné. Ze skuiny se postupovalo pouze z prvních dvou míst.

Hrálo se dle pravidel klasického fotbalu. Rozhodčí uděloval žluté karty a taky mohl udělit červenou (stop do konce zápasu + 1 další). Střídání mohlo probíhat neomezeně.

 

Sestava:

Libor Grobelny(brankář),Tomáš Dworok(obrana), Martin Feber(obrana),

David Dworok(útok),Michal Franiok(útok),Tibor Friedl(útok),Radek Dworok(útok),Denis Iliadis(útok)

 

Závěrem:

Až na místě jsme se dozvěděli, že pořadatelé na poslední chvíli přibrali do některých skupin další týmy. K nám byl "dodán" Slovan Havířov. Takže některé skupiny byly 5 členné a jiné 4 členné a ze skupiny postupovali vždy pouze první dva týmy. Navíc některé skupiny se hrali na druhé straně Ostravy, naštěstí né naše. Finálové boje už probíhalli pouze v Proskovicích. Podle mě se tak trochu na úkor peněz (za více týmů) ztratila lepší ogranizace turnaje. Nicméně i tak byl turnaj velmi dobrý a možnost koupání hned vedle hřiště při parném počasí neměla chybu. Herně se nám turnaj celkem podařil, kdy jsme dva domácí ostravské týmy doslova přejeli. Bohužel jsme prohráli s pozdějším třetím týmem celého turnaje Colspedii (SK)  0:1 a také smolně jsme prohralá opět o gól se Slovanem Havířov 2:3. K postupu nám stačila remíza aspoň jednoho z těchto dvou utkání. Taky mělo Slovan Havířov hodně stěštíčka, když s týmem Chachaři Ostrava prohrával 0:2 a velice štastně vyrovnal v poslední vteřině zápasu. Postup ze skupiny nám tedy více než těsně unikl, ale předvedená hra už byla celkem dobrá. Jde vidět, že se každým dalším zápasem více sehráváme a velký potenciál týmu se začíná projevovat.

 

 

Zápasy ve skupině :

 

1. Gunners   2 : 0   Chachaři Ostrava

                   (1 : 0)               

Branky: R.Dworok 2

 

2. Gunners   0 : 1   Colspedia Žilina

                   (0 : 1)


3. Gunners   4 : 0   Ostrava City

                   (2 : 0)               

Branky: M.Franiok 3,D.Dworok 1

 

4. Gunners   2 : 3   Slovan Havířov

                   (2 : 2)               

Branky: D.Dworok 1, R.Dworok 1

 

 

Tabulka:

1. Colspedia                          3   1   0       10 : 2     10 bodů    postup
2. Slovan Havířov                  2   2   0         9 : 6     8 bodů      postup
3. Gunners Karviná               2   0   2         8 : 4     6 bodů    
4. Ostrava City                      1   1   2         3 : 8     3 body  
5. Chachaři Ostrava              0   0   4         0 : 10   0 bodů
 

   Kompletní výsledky jsou zde