Turnaj v D.Domaslavicích

Dne 19.6.2010 jsme se zúčastnili turnaje v minikopané v Dolních Domaslavicích.

Turnaje se účastnilo 16 týmů, které se rozdělili do 3 skupin. Skupina A 6 týmů,  skupina B 5 týmů a skupina C 5 týmů. Naše mužstvo Gunners bylo nalosováno do skupiny C. Ze skupiny A postupovali automaticky první 3 týmy. Ze skupiny B a C automaticky první 2 týmy a lepší tým ze třetího místa. 

 

Po zaplacení starovného v podobě 1000 Kč na tým jsme očekávali aspoň drobnou pozornost v podobě občerstvení apod. , ale nestalo se.

 

Fotky z turnaje jsou umístěny opět ve fotogalerii

 

Pravidla : 

Hrálo se 4+1 na 2x10 minut a to na 3 hřištích. Každá skupina se hrála na jendom hřišti. Hřiště byla celkem malá, hlavně na šířku ve srovnání s hrištěm na klasický futsal. Hrálo se dle pravidel klasického fotbalu. Rozhodčí uděloval pouze žluté karty (spíše symbolicky, jiný význam jsem nepostřehnul), červené se tuším ani neudělovaly.

 

Sestava:

Libor Grobelny(brankář),Tomáš Dworok(obrana), Jan Valica(obrana),Lukáš Průdek(obrana),Martin Feber(obrana), Michal Franiok(obrana,útok),Tibor Friedl(útok),Radek Dworok(útok),David Dworok(útok) Mirek Hanzel(útok), Denis Iliadis(útok)

 

Závěrem:

Bohužel se nam nepodařilo postoupit ze skupiny vzhledem k horší bilanci s týmem na 3 pozici ze skupiny B. Většina zápasu byla vyrovnaných a rozhodovaly většinou maličkosti. Škoda prvního a posledního zápasu. V prvním zápase nechybělo mnoho k lepšímu výsledkum, chtělo to více toho důrazu v obraně, který se v dalších zápasech dostavil a v posledním zápase zase chyběla lepší koncovka v útoku.

V posledním zápase se hrálo téměř na jednu bránu (dle šancí to mohlo skonči minimálně 7:2 v náš prospěch) se spoustou gólových.. výstižnější by bylo napsat...tutových příležitosti, které se nám nedařilo proměňovat, bohužel zvonila mnohokrát pouze branková konstrukce, hlavně autora tohoto článku :-).

 

Káždopádně bych se měl ještě zmínit o zápase mezi Mesiáš Team a Šatlavou, který skončil remízou 4:4, před tímto zápasem stačila oběma týmům remíza k jistému postupu a tak se zápas proměnil v předem domluvennou frašku...hold co si potom o takových týmech myslet :-( škoda, že se tento zápas nenatočil na kameru, všichni by se asi pobavili.... 

 

Zápasy v naši skupině C :

 

1. Gunners   2: 3   šatlava
                  (1 : 0)

Branky: T.Friedl 1,D.Dworok 1


2. Gunners   1 : 0   Klobásy
                  (0 : 0)

Branky: T.Friedl 1

 

3. Gunners   1 : 3   Mesiáš Team
                  (0 : 2)

Branky: R.Dworok 1

 

4. Gunners   1 : 1   Slavia Havířov(dorost)

                   (0 : 0)

Branky: vlastní(as.M.Franiok)

 

Tabulka:

1. Mesiáš Team       14 : 7    10 bodů    postup
2. Šatlava               11 : 10    7 bodů    postup
3. Gunners               5 : 7      4 body
4. Slavia Havířov      6 : 9      4 body
5. Klobásy                5 : 8      3 body

 

Výsledky všech zápasů dalších týmů ve skupině C:


Mesiáš  3:1 Klobásy
            4:1 Slavia
            3:1 Gunners
            4:4 Šatlava

 

Šatlava  3:2 Gunners
             3:1 Klobásy
             1:3 Slavia
             4:4 Mesiáš       
       

Slavia    1:4 Mesiáš
             3:1 Šatlava
             1:3 Klobásy
             1:1 Gunners