Turnaj v Albrechticích u Č.T.

Dne 12.6.2010 jsem se zůčastnilil fotbalového turnaje v malé kopané. Na úvod musím říct, že nás z organizační stránky tento turnaj dost zklamal. Dle propozic se mělo hrát na umělé trávě 4+1. Vstupné mělo být zdarma. Realita byla taková, že se hrálo na nepříliš kvalitním travnatém hřišti na jeho šířce (cca 60 m) a to 5+1. Vstupné nebylo zdarma, ale 50 Kč na hlavu.

Turnaje se účastnilo 9 týmů, které se rozdělili do 2 skupin. Skupina B 4 týmy a skupina A 5 týmů. Naše mužstvo Gunners bylo nalosováno do skupiny A. Z každé skupiny postupovali 2 týmy.

Bohužel rozhodčí byl pouze 1 a převážně rozhodcoval skupinu B, takže skupinu A rozhodcoval kdokoliv, kdo se zrovna "kolem producíroval a chtěl pískat". Jednou to byl hráč z jiného týmu naší skupiny, naše rozhodující utkání o postup dokonce rozhodoval vedoucí mužstva našeho soupeře, což je podle mě docela slušně řečeno nevhodné :-). Vzhledem k tomu, že jsme se o turnaji dozvěděli docela pozdě a bylo to dost narychlo, bylo nám k dispozici pouze 8 hráčů. Vzhledem k vedru které bylo (cca 35 st.) , to bylo dost náročné.

Fotky jsou umístěné ve fotogalerii.

 

Pravidla:

Hrálo se 2x10 minut dle pravidel klasického fotbalu, střídání bez omezení, ovšem bez karet a případného vylučování, což bylo dost neobvyklé.

Sestava:

Libor Grobelny(brankář),Tomáš Dworok(obrana), Jan Valica(obrana),Michal Franiok(obrana,útok),Radek Dworok(obrana,útok),David Dworok(útok, obrana) Mirek Hanzel(útok), Denis Iliadis(útok)

Závěrem:

Na to, že jsme se nesešli kompletní, jsme si celkem dobře zahráli. Škoda posledního zápasu, ve kterém nám stačila remíza k postupu ze skupiny. Bohužel, poslední zápas se nám nevydařil. Na to, že už to byl VIII.ročník, organizátoři by měli takový turnaj zvládnout lépe.

Michal (z diskuze): Nebylo to špatne ale myslim že jsme měli navic 6vstřelenych golu ze 4zapasu je malo šanci bylo dost třeba to řešit jednoduše a nic nevymyšlet doufam že si každy z nas veme z toho turnaje to dobre a přiště to bude lepši.

 

Zápasy naši skupiny A:

1. Gunners karviná  3 : 1  Puma (Havířov)

                              (2 : 0)

Branky: Radek Dworok 1,David Dworok 1,Michak Franiok 1

  

2. Gunners Karviná  0 : 0  FO3 Havířov (Fotři)

                              (0 : 0)  

 

3. Gunners Karviná  1 : 1  Zubaři (domáci)

                              (1 : 0)

Branky: Radek Dworok 1 (penalta)

 

4. Gunners Karviná  2 : 4  Bubáci

                              (0 : 2)

Branky: Michal Franiok 1, Radek Dworok 1

 

Tabulka:

1. Zubaři                  8 bodů    postup

2. Bubáci                  7 bodů    postup

3. FO3                      6 bodů

4. Gunners     6 : 6   5 bodů

5. Puma                    0 bodů

 

Zápasy a výsledky obou skupin v grafické podobě:

Skupina A

Skupina B