Formulář pro přidání nové příspěvku najdete na konci této stránky s diskuzi.
V případě, že chcete pouze reagovat na už vytvořený příspěvek, zvolte pouze "Odpovědět" u příspěvku na který chcete reagovat.

Diskusní téma: Diskuze

Re: houby

Libor | 16.08.2010

taky bych jel ale neni čas....

pratelak

Lukáš | 11.08.2010

čaute, dneska rano se mi pri ceste do prace bloklo zadni prave kolo u auta, takze jsem zkysnul 4 hodiny na ceste, prijel jsem pozde do prace, proto tu musim byt dneska do vecera a dodelat neco. nestihnu zapas. doufam ze brzy bude dalsi pratelak cau. napiste tu kdyz tak vecer do diskuse jak jste dopadli.

Re: pratelak

Dave | 11.08.2010

Ahoj Lukášu,nic se neděje,hlavně že jsi dal vědět. Zápas byl dobrý a porazili jsme OZ Rybár 7:6 ! Měli tam ještě vypůjčené hráče z Baníčku. Jinak jsme se dneska rozloučili s Mirem.Příští týden se zase hraje proti stejnému soupeři.

Re: Re: pratelak

denis | 11.08.2010

caute jenom se chcu zeptat jestli fakt s tim mirem je konec nebo jak jako byl z toho trochu mimo no nevim .....

Re: Re: Re: pratelak

Miro | 13.08.2010

čaute jelikož mi michal ve středu řekl že ste se všichni domluvili a dohodli že chcete abych skončil tak vaše rozhodnutí budu respektovat michalovi jsem dres vrátil.Kdybyste se rozhodli zase své rozhodnutí změnit dejte co nejřív vědět.Jinač atˇ se vám daří v dalších zápasech čaute:-)

něco pro motivaci na zítra :-)

David | 10.08.2010

Z diskuze týmu Rybár:

Na středu už nás je 8, to bude stačit. Pohrajem si s něma

Re: něco pro motivaci na dneska:-)

Valda | 11.08.2010

Caute dneska dorazime v plné síle vrátil se i Libor...

přátelák s OZ Rybár 05.

David | 10.08.2010

Zítra tj. ve středu přátelák s OZ Rybár 05. Sraz v 17:45 v hale na Kovoně. Hraje se od 18 do 19 hod. Je to taky v novinkách.

Záznamy: 481 - 488 ze 521
<< 59 | 60 | 61 | 62 | 63 >>

Přidat nový příspěvek